Znajdujesz się w:

Wysyłka,zwroty

I. Koszty wysyłki:

Przy przedpłacie na konto lub płatnościach on-line (karty kredytowe, przelewy, itd.):

- Poczta Polska paczka priorytetowa - 12 zł  
- Kurier GLS  - 16 zł  ( mają Państwo pewność dostawy w następny dzień roboczy, możliwość śledzenia przesyłki oraz ubezpieczenie zawartości paczki).
- Paczkomat - 11 zł ( paczkę możesz odebrać o dowolnej porze, w najdogodniejszym miejscu. Wystarczy wejść na stronę www.paczkomaty.pl, zarejestrować się i wybrać odpowiedni paczkomat, a paczka za kilka dni będzie na Ciebie czekać. Możesz odebrać paczkę w ciągu 3 dni, na trzeci dzień dostaniesz informację sms oraz mailingową o ostatnim dniu do odbioru paczki, jeżeli przesyłka nie zostanie odebrana będzie przekazana do najbliższego oddziału firmy inpost i tam przechowywana przez okres 11dni).

Odbiór w punkcje-stacja z paczką - 10zł ( 99,9% przesyłek dociera do stacji na następny dzień roboczy,pozostałe w ciągu 48h) przesyłkę można wysłać do jednego z ponad 800 stacji benzynowych ORLEN w Polsce. Wystarczy w uwagach klienta wskazać nr stacji i jej adres.
           
Wyszukiwarka punktów odbioru:

http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/


- zamówienia powyżej 200 zł na terenie Polski (bez opcji "za pobraniem") - wysyłka za 0 złotych (darmowa).

Koszty wysyłki z płatnością przy odbiorze (u listonosza, kuriera lub na poczcie):

- Poczta Polska paczka priorytetowa - 18 zł 
- Kurier GLS - 24 zł  (99,9% paczek dociera do odbiorcy w następny dzień roboczy)

Istnieje możliwość wysyłek zagranicznych zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, do ceny doliczony zastaje kosztów pakowania paczki. Wysyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie przy  przedpłacie na konto.

Cennik wysyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskiej:
 
Przesyłka listowa polecona
do 500 g 25,00 PLN
do 1000 g 37,60 PLN
do 2000 g 67,20 PLN
 
Paczka priorytetowa
do 1 kg 73,00 PLN
do 2 kg 85,00 PLN


II. Warunki wysyłki
 

1.Towar wysyłany jest paczką w następny dzień roboczy po wpłynięciu pieniędzy (przedpłaty) na konto firmy Salony Optyczne Online sp. z o.o. lub potwierdzeniu zamówienia z formą płatności za pobraniem. Wyjątkiem są soczewki zamawiane indywidualnie na potrzeby Kupującego, w takim przypadku czas realizacji jest określony indywidualnie dla każdego typu soczewek i jest podany przy opisie produktu (liczony w dniach roboczych).
 
2. Do towaru zawsze dołączamy paragon (lub fakturę VAT na życzenie klienta)
 
III. Reklamacja oraz zwrot towaru (odstąpienie od umowy sprzedaży) 

1.Zamawiającemu (konsumentowi) przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, składając oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. W razie odstąpienia od umowy, zamawiający jest zobowiązany do zwrotu towaru w stanie niezmienionym, w szczególności w nieotwartym opakowaniu. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje zamawiającemu w wypadku świadczeń o właściwościach określonych przez zamawiającego w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.
 
2.Sprzedawca ponosi odpowiedzialność z tytułu niezgodności towaru z umową. Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru z umową, gdy Kupujący o tej niezgodności wiedział lub oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.
 
3.Zgłoszenie niezgodności towaru z umową obejmuje przekazanie sprzedawcy: zakupionego towaru, (kopii) dowodu zakupu, opisu niezgodności z umową oraz żądania Kupującego (wymiany towaru, obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy). Sprzedawca ustosunkowuje się do reklamacji w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia.
 
4.W razie wątpliwości, zdjęcia i obrazy produktów przedstawione na stronie www.soczewki.kontaktowe.com nie stanowią wiernego odzwierciedlenia wyglądu produktów lub efektów ich działań. Zapewnienia dotyczące właściwości towaru odpowiadają oczekiwaniom dotyczącym użytkowania towaru danego rodzaju w typowych uwarunkowaniach. W szczególności zapewnienia dotyczące właściwości towaru mogą nie być spełnione w przypadkach uwarunkowanych indywidualnie.
 
5.Warunkiem uznania reklamacji dotyczących uszkodzeń lub braków powstałych podczas transportu jest sporządzenie protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. 
 
6.W przypadku reklamacji prosimy o podanie krótkiego opisu wady oraz adres na który mamy odesłać towar. Reklamowany lub zwracany towar prosimy przesyłać na poniższy adres:

Salony Optyczne Online sp z o.o.
ul. Jaworowa 9
55-003 Czernica

 

 

Wysyłka,zwroty – sklep internetowy, Salony Optyczne Online

Soczewki Acuvue

Produkt dnia

Szukaj produktu

Producenci

Dlaczego warto kupować u nas

* Zawsze niskie ceny;
* Posiadamy tylko oryginalne soczewki znanych światowych firm optycznych, więc kupujesz towar z legalnego źródła przeznaczony na rynek Unii Europejskiej;
* Do każdego zakupu dołączamy paragon lub fakturę VAT;
* Błyskawiczna wysyłka;
* Dobrze zapakowany towar, zawsze pakujemy w pudełka, koniec ze zmiażdżonymi opakowaniami soczewek w bąbelkowych kopertach;
* Mamy ogromne doświadczenie w sprzedaży soczewek kontaktowych

Subskrypcja

Opineo

Sprawdź opinię o nas! Opineo

FacebookPaczkomaty

paczkomaty 24/7
Sklep internetowy Shoper.pl